הסרת שיער בשיטת IPL

היית רוצה לקום בבוקר וללבוש מה שאת רוצה מבלי לחשוב רגע אם אני מגולחת או לא?
היית רוצה ללכת לים בספוטניות פשוט ללבוש בגד ים וללכת מבלי לחשוב יותר מידי?
היית רוצה להרגיש חלקה כל הזמן? היית רוצה להיגמל מכאבי השעווה?

טיפול זה מיועד בשבילך!
טיפול בשיטת IPL אינו כואב, מתאים לכל סוגי העור, מהטיפול הראשון תראי תוצאות.
תרגישי חלקה יותר ונינוחה יותר.

הסרת שיער בשיטת IPL בראשון לציון
הסרת שיער היא אחד הטיפולים המבוקשים ביותר שיש בכל מכון יופי משום שבעיית שיעור היתר מציקה לנשים ולגברים כאחד. משום כך מפתחים כבר שנים את הטכנולוגיה המתקדמת שמיועדת להסרת שיער באופן יעיל, מהיר וללא תופעות לוואי כמו כאב לכל האנשים. 
שיטה אחת להסרת שיער שנחשבת לאפקטיבית מאוד ובעלת יתרונות רבים היא הסרת שיער ב-IPL. בשיטה זו משתמשים בגלי אור בתדר מיוחד כדי לטפל בבעיה והתוצאות החיוביות שלה מוכחות.
היום מסירים שיער מכל הגוף בכל השנה אבל רצוי לעשות זאת לפני עונת הקיץ. הביקוש לשיטות המתוחכמות גובר בגלל התוצאות המעולות שלהן ולכן שיטת IPL פופולרית מאוד גם בגלל הבטיחות שלה. שיטת IPL משתמשת באנרגיה בתדר נמוך יותר מאשר שיטת הלייזר והיא אגרסיבית פחות ממנה ולכן גם לא גורמת לכאב רב.

כיצד פועל מכשיר IPL?
מכשיר IPL פועל על אורכי גל משתנים של הבזקי האור שהוא שולח לכיוון השערה והם נשלטים על ידי שליטה במכשיר עצמו לפי מצב המטופל, עורו ושערו. בשיטה זו אין חשש לקרינה מסוכנת כלל, ובגלל העוצמה הנמוכה שלה היא נחשבת לבטוחה יותר. 
צורת העבודה דומה לכל מכשיר אחר, כאשר יש לגלח את השיער לפני הטיפול כדי לא לגרום לצריבה בגלל קליטת האנרגיה. אחר כך מורחים ג'ל על העור לקירור העור ואלחושו. המכשיר עצמו מיועד לעבודה בשטחים מצומצמים או נרחבים, בפולסים משתנים של גלי אור. אפשר להשתמש בו לטיפולי הסרת שיער בפנים ובאזורים רגישים כמו המפשעה, ובאזורים רגישים פחות כמו הגוף עצמו.

מכיוון שמכשיר IPL אינו משפיע על הגוף כמו לייזר, החזרה לשגרה מהירה יותר ללא תופעות לוואי כמו נפיחות ואדמומית או כאב בעוצמות שמוכרות משיטות אחרות. יש להיזהר מחשיפה לשמש לאחר הטיפול בדיוק כמו בשיטה אחרת. תוצאות ראשונות מורגשות כמעט מיד כאשר נחוצים כמה שבועות של טיפולים להגיע לתוצאות המקוות של הסרת שיער בשיטת IPL.
שיטת הסרת שיער ב-IPL מתאימה לרוב האנשים אולם חובה לבדוק התאמה של העור והשיער לשיטה זו ויש להישמע להוראות הזהירות לאחר הטיפול בחשיפה לשמש. 

בקליניקה שלנו הנמצאת בראשון לציון, תוכלו ליהנות מהמקצועיות הרבה ומהניסיון הרב שנצבר בהסרת שיער בשיטת IPL .
קרוב למקום מגוריכם וללא תופעות לוואי. הידע המקצועי של הקליניקה מבטיח לכם טיפולים עם תוצאות מעולות לשביעות רצונכם המלאה.

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: