בניית ציפורניים

נמאס לק שהלק מתקלף כל הזמן?
נמאס לק לצאת ממניקור ומיד לאחר מכן התקלקל לך?
רוצה להרגיש מטופחת לאורך זמן? מבלי להתעסק עם הציפורנים כל יומים?

טיפול זה מיועד לך!

מניקור ג'ל לציפורן טבעית, עשוי מחומרים שמטפחים ומשקמים את הציפורנים.
ג'ל זה נשאר לאורך זמן על הציפורן והכי חשוב, אינו מתקלקל בסיום הטיפול משום שהוא יבש. בסיום הטיפול את יוצאת משוחררת ורגועה עם תחושת טיפוח ואסטטיות לאורך זמן.

טיפוח הידיים והציפורניים הוא הבסיס לכל טיפול יופי, משום שהידיים החשופות מגלות תמיד את מידת ההשקעה שלנו בטיפוח עצמי. זה עד כדי כך ניכר לעין שלעתים לא נחוץ יותר מאשר מניקור טוב כדי לשפר לעצמנו מידית את המראה ואת התחושה הטובה. 
בדיוק לשם כך נועדה בניית הציפורניים, המשלימה אצל כל אחת את המראה המטופח יום יום מבלי לטרוח עליו יותר מדי אצל מי שמתקשה לגדל ציפורניים חזקות וטבעיות לאורך זמן.
בניית ציפורניים משפרת את מראה הציפורניים שלך ומעניק לידיים את המראה המושקע של ציפורניים יפות ואסתטיות בכל יום, ללא יוצא מהכלל. בניית ציפורניים באחת השיטות שמיועדות לכך מבטיחה לך לאורך זמן רב ציפורניים מעוצבות למשעי, חזקות ויציבות, בגוונים ובדוגמאות שאת אוהבת ובריאות לחלוטין.
בניית ציפורניים מתאימה לכל אישה בכל גיל שאין לה בעיה רפואית מיוחדת המונעת ממנה בנייה על הציפורן עצמה, ולכן היא מומלצת לכל מי שרוצה ציפורניים חזקות וארוכות בכל סגנון שהוא גם לקראת אירוע מיוחד וגם כחלק משגרת הטיפוח היומית. האם את רוצה כפות ידיים מטופחות  עם ציפורנים מושלמות משוכות בלק יפה ואופנתי שנשאר לאורך זמן?
בנית ציפורנים הינו הפיתרון המשולם לכך, בנית ציפורנים מאפשר הגשמת חלום. לא כולנו התברכנו במבנה ציפורן ארוכה ומושלמת, בציפורנים חזקות ועמידות. ולכן שיטת בנית ציפורנים נהפכה לפופולארית שנותנת מענה לבעיה זו.
בנית ציפורנים מתאימה לכל אחת, בלבד מספר מקרים שבהם לא תתאפשר טיפול במקרים בהם הציפורן חולה כגון: פטריה, פסוריאזיס, אקזמה ,אלרגיה לאחת ממרכיבי החומרי הבניה. וישנם מספר שיטות המותאמות באופן אישי לכל אחת.          

בניית הציפורניים משתלבת בציפורניים שלך למראה טבעי תמיד באחת השיטות הבאות: 

בנייה באקריל – שילוב בין אבקת אקריל ונוזל יוצר חומר חזק ועמיד שמקנה ציפורנים חזקות ויציבות שעליהן ניתן להוסיף דוגמאות
בנייה בטבילה – שימוש באקריל אבל בשיטת הטבילה באבקה.
בנייה בג'ל – מריחת הג'ל על הציפורן וייבושו.

ג'ל לק בראשון לציון
טיפולי מניקור מפנקים מסתיימים תמיד במריחת הלק החביב עלייך, כשבשנים האחרונות מחליף את הלק המסורתי חומר חדש בשם ג'ל לק. ג'ל לק הוא חלק מההתפתחות המבורכת בתחום המניקור, שבזכותה תוכלי ליהנות ממריחת לק שיישאר עמיד ויפה לימים שלמים מבלי להיסדק או להתקלף. מריחת ג'ל לק היא דרך אידיאלית לטיפוח לאישה עסוקה ששואפת להיראות מצוין תמיד מבלי לבזבז על כך זמן יקר. 
ג'ל לק מבטיח לך מראה מטופח של כפות הידיים כאילו יצאת זה הרגע מטיפול מניקור מושקע במיוחד, וכאילו אין לך מטלות יום יומיות של סידור הבית וניקיונות, או תאונות קלות של שבירת ציפורן וסדיקתה. בזכות ג'ל יציב ועמיד זה הידיים ייהנו ממראה מושלם ואסתטי מבלי שתחששי להושיט ידיים ולהציג אותן.

כיצד מתבצע טיפול ג'ל לק?
טיפוח בג'ל לק נעשה תמיד יחד עם מניקור יבש מיוחד כדי להכין את הציפורניים ללק בצורה שבה את אוהבת לראות אותן, כך שהידיים שלך ייראו אסתטיות ורעננות כל הזמן. המריחה עצמה נעשית בהדרגה ובכמה שלבים עם חומרי הכנה וכמה שכבות לק וטופ.
הלק עשוי ג'ל מיוחד, שהוא חומר יציב ועמיד שמתייבש בעזרת מנורת לד מיוחדת. להבדיל מלק רגיל, הוא אינו מתקלף ומתפצל, אינו נסדק ואינו נמרח ומקלקל את המראה המושלם של הציפורן שלך. הוא מחזיק מעמד שבועות עד הפעם הבאה שתרצי לחדש אותו והוא חוסך לך את הטיפול היומי בציפורניים שמחייב את חידוש הלק בכל פעם שהוא מתקלף ושימוש מתמיד בחומרי בסיס, לק ומייבש. 

תכיפות הטיפול בציפורנים צריכה להיות אחת לשבועים אד שלושה מקסימום, כדי למנוע חדירה מים ולחות מתחת לציפורן עלולה להוות מקום להשתרשות פטריות.
במידה ונשמור ולא נאפשר תנאים לא תתפתח פטריה.
בסיום הטיפול תצאי כשכף היד לך יפה ומטופחת עם ציפורנים יפות ומושלמות המרוחות בלק שנשאר לאורך זמן, עם קישוטים.

אצלנו ברפא תוכלי ליהנות מבניית ציפורניים בראשון לציון באזור מגורייך בנוחיות ובזמינות גבוהה, כדי שתוכלי ליהנות ממראה הציפורניים המטופח בכל יום. הניסיון הרב בבניית ציפורניים יעניק לך תוצאות מעולות ושביעות רצון גדולה.

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: