פדיקור רפואי

משהו מציק לך בכף הרגל? כואב לך ללכת? כואב לך לנעול נעל?
יכול להיות שאת סובלת מיבלת, מעור יבש מידי, מציפורן חודרנית או מפטרת.
רוצה כף רגל נשית? חלקה? אסתטית? 
שתתגאי לנעול כפכפים בקייץ, שתוכלי לצאת ברגל חשופה וגם לא לסבול יותר את הכאב?

טיפול זה מיועד לך!

טיפול המשלב מוצרים וחומרים לשיקום ולאסטיתיקה לטווח הקצר והארוך ללא סכינים וללא חתכים
טיפול עדין שישאיר את כף הרגל שלך עדינה ויפה.
בסיום הטיפול תחושי תחושת ריחוף וללא כאב.

פדיקור בראשון לציון
אחד הטיפולים המבוקשים ביותר לנשים ולגברים הוא פדיקור, טיפול המיועד לא רק לצורכי טיפוח אלא גם לצרכים רפואיים. מכון רפא מזמין אותך ליהנות מהנשיות שלך בהשקעה של שעת טיפוח קבועה כדי לשפר את מראה כפות הרגליים שלך ולטפל במצב העור והציפורניים. כל מי שעובר טיפול מפנק וחיוני זה יכול להעיד כי לאחר פדיקור כזה היום שלך נראה אחרת לגמרי כשאת מתחילה אותו ברגליים מטופחות, במיוחד הודות לניסיון ולמקצועיות הרבה שנצברו בקליניקה בראשון לציון, קרוב למקום מגורייך.
חשיבות הטיפוח והפדיקור לאישה הישראלית
מזג האוויר הישראלי אינו מיטיב עם הרגליים שלנו ולכן נדרשת כאן הקפדה נוספת על הטיפול בכפות הרגליים החשופות לשמש, ליובש, ללחות ולזיהומי האוויר והאבק. כשמוסיפים לכך את החיבה הישראלית לכפכפים פתוחים שחושפים את כפות הרגליים עוד יותר לפגעי מזג האוויר מצד אחד, אבל מחייבים מראה מטופח ואסתטי של כף הרגל מצד שני, טיפולי פדיקור חייבים להפוך לשגרה של כל אישה וגבר.

פדיקור קלאסי 
פדיקור קלאסי הוא הטיפול הבסיסי ביותר שתוכלי להעניק לעצמך בכל מצב כדי להרגיש את התחושה האסתטית והנינוחה יותר גם כאשר אין לך זמן לטיפולי יופי ארוכים וממושכים.
טיפולי פדיקור מיועדים לטיפוח השגרתי של כפות הרגליים, כאשר לאחר טבילה שלהן במים חמים ומרכך תוכלי ליהנות מהסרת העור הקשה והסדוק מרגלייך, עיצוב הציפורניים ומשיחתן בלק לבחירתך. כל הטיפולים נעשים בעזרת חומרים מעולים ואיכותיים כדי להבטיח את התוצאות האסתטיות שאת מצפה להן. הפדיקור עצמו מעניק לך שעה קלה של הנאה ורגיעה מטרדות היום, ואחריו תוכלי להמשיך בשגרה בתחושה חיובית יותר.
תוך כדי הטיפול המהנה תוכלי גם להתייעץ ולקבל הנחיות נוספות לתחזוקה נכונה של כפות הרגליים שלך בין טיפול לטיפול כדי לשמור על מצבן.

פדיקור רפואי 
טיפול זה מיועד לכל מי שסובלת מתופעות שונות הדורשות התייחסות מיוחדת בפדיקור. תחושות לא נעימות בכפות הרגליים בנעילת נעליים יכולות להיגרם ממצב רפואי לא מטופל בכפות הרגליים, כמו ציפורניים חודרניות, יבלות שונות, עור יבש וסדוק שמתקשה מדי, פטרת שמקשה על ההליכה וגורמת לגירויים שונים. כל אלה ניתנים לפתרון על ידי הפדיקור הרפואי המשלב חומרים טיפוליים וללא צורך בשימוש בסכינים. לסובלות מפטרת עקשנית מספקים במכון מענה מושלם ואסתטי לבעיה בצורה מידית בעזרת ביו סקאפצ'ל, כך שלא תצטרכי להימנע מחשיפת הרגליים עד פתרונה המוחלט. טיפול זה בונה את הציפורן ומחזיר לך את המראה האסתטי לכף הרגל החשופה.

קליניקה רפא בראשון לציון היא לא רק נגישה לך באזור מגורייך כי אם מציעה לך ניסיון רב בפתרון בעיות רגליים עם תוצאות מעולות. תיהני מפדיקור מטפח ואיכותי שיהפוך אצלך למסורת קבועה בזכות המקום הידידותי והמקצועי מאוד.

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: