טיפולי מניקור לקראת הקיץ

אנחנו מגיעות לקיץ כאשר מאחורינו חורף שלם של התכסות בשרוולים ארוכים, תחיבת ידיים לכיסים ולכפפות כדי להתחמם, ולכן אנחנו מרשות לעצמנו גם להזניח מעט את הידיים בימים שבהם ממילא אין הרבה אור שמש שחושף את מצב הידיים. כל זה מסתיים כאשר אנחנו מגיעות לאביב ולקיץ, ובבת אחת הידיים נחשפות על מצבן הלא מטופח. זה הזמן לשנות זאת, ובטיפול מוקפד ומקצועי נוכל להחזיר את מצב הידיים שלנו לקדמותו, כדי ליהנות שוב מהנשיות שלנו בעונה שממש מבקשת שנשלים את ההופעה השמחה והקיצית שלנו במניקור עם לק ססגוני לטעמנו.

למה חשוב טיפול מניקור לקראת הקיץ?
חורף וסתיו אינן רק עונה שבה אנחנו מתעטפות בבגדים ומתכרבלות בשכבות מחממות. ההסקה והאוויר היבש שמאפיין את העונות האלה עושים שמות בעור שלנו ומייבשות אותו. רבות מאתנו סובלות מסדקים בעור ומגירויים שונים ואדמומית בגלל האגרסיביות של הקור והיובש, ולכן נחוצה לנו עבודת שיקום על הידיים, שהן האזור הכי רגיש וחשוף לפגעי מזג האוויר מכל הגוף. 
אנחנו משתמשים בהן כדי לנקות את הבית ולשטוף כלים ולכבס וכל חומר משפיע על העור הדק שלהן מיד. מכיוון שהן גם חשופות לשמש ולקרינה בכל ימות השנה יותר מכל איבר אחר בגוף, הן הראשונות שמראות את סימני הגיל במצב העור והציפורניים. סדקים ועור יבש גם מגבירים את סכנת הזיהום ולכן חשוב להסיר עור יבש מהציפורניים והידיים כדי להחזיר את הרכות והגמישות לעור הידיים עוד לפני שייחשפו גם לשמש הקיץ.

האם טיפוח כף היד שונה בין החורף לקיץ?
הידיים חשופות ופגיעות כל השנה. בחורף הן חשופות לקור וליובש, בקיץ הן חשופות לשמש ולקרינה וליובש המזגנים. אולם מכיוון שבחורף אנחנו מכסות אותן יותר בקיץ מומלץ לטפח ולטפל בהן יותר משום שהן חושפות את המצב הלא אסתטי שלהן יותר בקלות. זה לא מוסיף לביטחון העצמי וזה גם מקלקל את ההנאה מהקיץ ומהכיף להתלבש בצורה קלילה ואפנתית. ידיים מטופחות ונשיות הן חלק בלתי נפרד מההופעה הבטוחה והנשית שלנו.

האם לקראת הקיץ יש צורך בתדירות גבוהה יותר של טיפולי מניקור?
חד משמעית כן, משום שהן נחשפות יותר במהלך פעילות הקיץ המוגברת שלנו. העור מסביב לציפורניים מתייבש יותר בגלל השמש, הידיים עצמן מתייבשות בגלל החשיפה שלנו לאור ולקרינה, ובאופן כללי אנחנו פשוט לא יכולות להסתיר כל פגם בידיים באור העז הזה. מניקור בתדירות גבוהה יותר ישמור על הידיים שלנו במצב מצוין וייצוגי.
בקליניקה רפא בראשון לציון אנחנו ממליצות מאוד להקפיד על שגרה קבועה של טיפולי מניקור שתשפר את ההופעה ותעניק לכן את הביטחון העצמי שנחוץ לכל אישה.

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: