ג'ל לק

מניקור עשוי היטב הינו דבר שגם נשים שיש להן סדר יום אינטנסיבי ובקושי יש להן זמן לעצמן- מקפידות עליו מאוד. כשהלק מתחיל להתקלף מראה הידיים הופך באחת למוזנח, לכן אפשר להבין מדוע השימוש בג'ל לק בעל העמידות הגבוהה, הפך לפופולרי כל כך.

מהו ג'ל לק?
לק רגיל לרוב מאבד מיופיו ונהרס תוך ימים ספורים בלבד, לעומת לק העשוי ג'ל שמחזיק מעמד לזמן ארוך, ללא קילופים או דהייה. הצבע של לק הג'ל נשאר מבריק אפילו שלושה שבועות לאחר שבוצע המניקור, כיוון שהוא מכיל פיגמנטים חזקים ואיכותיים. ג'ל לק אינו נפגם במגע של מים וסבון, והוא אידיאלי עבור נשים עסוקות אשר חוששות מפגיעה במראה הציפורניים שלהן, ויכולות להתנהל כרגיל וליהנות מאיכותו של הלק לאורך זמן.

מדוע חשוב להקפיד על שימוש בחומרים איכותיים כאשר עושים מניקור של ג'ל לק?
על מנת ליהנות ממניקור מרשים של ג'ל לק מבלי להסב נזק לציפורניים, חשוב להבין כי בניגוד לשיטת בניית ציפורניים למשל- מריחת ג'ל לק מיועדת לשימוש על ציפורן טבעית ולא מלאכותית. מסיבה זו, החומר ממנו עשוי הלק חייב להיות איכותי מכיוון שג'ל לק יימרח ישירות על הציפורן, לכן מומלץ שיכיל חומרים מזינים שיטפחו ויחזקו אותה, כדי שלא תיחלש ותישבר עם הזמן. 

האם ג'ל לק יתאים לכל אישה?
כל מי שאוהבת טיפוח ורואה בכפות ידיה את "כרטיס הביקור" שלה, מומלץ שתתנסה בג'ל לק להשגת מראה מטופח לאורך זמן. חשוב לבצע את המניקור במכון המתמחה בכך, שיידע להתאים את סוג הלק לאישה הספציפית המגיעה אליו, ולסוג הציפורניים שלה: יבשות או שמנוניות- בכדי לבצע את הטיפול הנכון בטרם יימרח הלק עצמו, ועל מנת להתאים עבורה את החומרים הנכונים שיסייעו לג'ל לק להיות עמיד ויפהפה.

לפרטים נוספים אודות טיפול בניית ציפורניים אצלנו בראשון לציון < לחצו כאן > 

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: