הסרת שיער בשיטת IPL

בין השיטות השונות להסרת שיער לצמיתות, כמו לייזר ואפילציה, נכנסה בתקופה האחרונה שיטה חדשה ובטוחה יותר. במסגרת השיטה נעשים טיפולים באמצעות מכשיר ה IPL שהוא קיצור של intense pulsed light, וכשמה כן היא: עושה שימוש בגלי אור באורכים שונים- פולסים- על מנת להרוס את כלי הדם המזינים את שורש השערה. כך למעשה נמנעת הצמיחה של השיערה.

כיצד עובד מכשיר ה IPL?
המכשיר שולח הבזקי אור אל האזור שבו יש רצון להסיר את השיער, כאשר אפשר להתאים את אורך הגלים לפי גוון העור וצבע השיער. הפולסים נשלחים אל אזור זקיק השערה, הנמצא בשכבת הדרמיס של העור, והורסים אותו- כלומר חוסמים את כלי הדם סביב השורש ובכך מונעים צמיחה מחודשת של השערה.

מהם ההבדלים בין אורכי הגל השונים ולמה הם משמשים?
לעומת שיטת הלייזר הנחשבת מכאיבה מעט, ובה נשלח גל אור אחד חזק וקצר אל השורש- שיטת ה IPL היא הרבה פחות אגרסיבית, כיוון שאורך הגל שלה הנשלח הוא קצת יותר ארוך ומגיע אל אזור הטיפול- כשני ס"מ מרובע של עור בכל פעם. שיטת ה IPL נחשבת לבטוחה מאוד וללא תופעות לוואי, מלבד אדמומיות קלה על העור בשעות הראשונות שלאחר הטיפול. מכיוון שאורך הגל מעט יותר ארוך בהשוואה לליזר הוא פחות אגרסיבי ולכן גם פחות כואב.

כמה יעלה טיפול של הסרת שיער בשיטת IPL?
מכיוון שמדובר בשיטה עדינה יחסית, משך הטיפול ב IPL עד להשגת הסרה מלאה של השיער, עשוי להיות ארוך יותר מאשר בשיטות אחרות. עם זאת, עלותו של כל מחזור טיפולים תהיה זולה יותר לעומת הסרת שיער באמצעות לייזר למשל, וכבר לאחר הטיפול הראשון ניתן יהיה לחוש בהיחלשות צמיחת השיער באזורים שעברו את הטיפול, ולהתחיל ליהנות מהתוצאות.

לפרטים נוספים אודות טיפולי הסרת שיער בשיטת IPL < לחצו כאן > 

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: