פדיקור רפלקסולוגי

פדיקור הינו טיפול לשיקום וטיפוח כפות הרגלים.
כפות הרגלים הן איבר קטן יחסית לכל הגוף, והן נושאות את כל משקל הגוף. חשבת פעם איך הן עושות זאת?
יש חוכמה בבריאה, כפות הרגלים בנויות כך שהן יכולות לשאת את המשקל על ידי המבנה שלהן, ישנן מספר נקודות דריכה המכילות חומר שמגן על האברים הפנימיים.
כאשר היציבה שלנו תקינה ואנו דורכים על נקודות הדריכה אין בעיה, לא נוצר עור קשה. יבלות, ועוד...
חשבתם פעם למה לילדים אין עור קשה בכף הרגל, הרי מרבית המטופלים הן מגיל מבוגר יותר.
הילדים דורכים נכון על כף הרגל, היציבה שלהם עדין תקינה, אנו המבוגרים עוברים דבר אחד או שנים בחיים, דברים אלה גורמים לשינוי ביציבה שלנו , ושינוי ביציבה גורם לשינוי בדריכה, זה אומר שמרבית המשקל עובר לאזורים שאין בהם חומר שמגן על אברים פנימיים וכן הגוף מייצר עור קשה על מנת לשמור על אותם איברים פנימיים.

אנו צריכים להבין את הגוף שלנו ולזרום איתו ולא ללכת נגדו, באם נסיר את העור הקשה שזהו המגננה שהגוף יצר על מנת לשמור על האיברים הפנימיים, ואין שינוי ביציבה הגוף נכנס לסטרס ואז הוא מייצר כמות כפולה של עור קשה.
לכן אנו ברפא דוגלים על שמירת איזון הגוף והרגעתו ולא להכניס אותו לסטרס , אנו עובדים עם חומרים המכילים חומצות ומינרלים מן הטבע שבאמצעות החימום שמרכך את העור ומסירים אותו בעדינות תוך שמירה על רמת ה_PH של העור שגורם לעור להיות רך יותר חלק יותר ובעל מראה צעיר והתוצאות משתפרות מטיפול לטיפול.

אני מאמינה בשילוב טיפול פדיקור + עיסוי רפלקסולוגי,  שמבצע בחדר עם אורות עמומים מוסיקה שקטה ונירות ריחנים. בטיפול זה אנו מטפחים את כף הרגל ובאמצעות עיסוי רפלקסולוגי שגורם להמרצת דם , חימום מה שגורם לניקוי טוב יותר של הגוף, הזרמה טובה יותר של אותם משככי כאבים, הורמונים למצבי רוח ועוד שנמצאים לנו בשפע בגוף, דבר שמביא לתחושת רגיעה, נינוחות ואף הפגת כאבים. בנוסף העיסוי מתבצע באמצעות קרמים עשירים ומזינים שבאמצעות העיסוי וחימום גורם לחדירה טובה יותר דבר שמביא להזנה טובה יותר של כף הרגל.

בסיום הטיפול את יוצאת בתחושה רעננות, רוגע שלווה בשילוב מראה יפה ואסטטי.

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: