מהי רפלקסולוגיה על פי שושי כרמי

קוסמטיקאיות מקצועיות יודעות שהאמרה על היופי שמתחיל מבפנים אינה קלישאה, הן יודעות יפה עד כמה זה נכון מניסיונן. על פי שושי כרמי, רפלקסולוגית בכירה וקוסמטיקאית מוסמכת שמשלבת גם טיפולי רפלקסולוגיה בראשון לציון במכון היופי שלה "רפא", כל טיפול בבעיה קוסמטית מחייב את תשאול הלקוחה על בעיות בריאות שונות. זה חיוני גם כדי שהקוסמטיקאית תוכל לייעץ ללקוחה כיצד לטפל בבעיה מבפנים.

זוהי הסיבה שכיום מכון "רפא" שבניהולה אינו מסתפק רק בטיפוח אסתטי מבחוץ, אלא משלב גם רפלקסולוגיה שידועה כאפקטיבית גם לצורך קוסמטי. שושי כרמי מספרת על הפרת האיזון בין גוף לנפש וכיצד היא מתבטאת גם בתופעות שניכרות לעין בעור, בשיער, במראה החיצוני. מבחינתה, רצוי לנצל טיפול רפלקסולוגי לא רק לצורך טיפול עצמו, אלא גם כדי להעמיק את ההשפעה ולהתחיל אותה מבפנים, זוהי תועלת נוספת שהלקוחה יכולה להפיק מביקור אצלה במכון. 

מהי רפלקסולוגיה וכיצד היא מועילה?
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול ברפואה משלימה שפותחה על סמך ידע ממצרים העתיקה וסין על התועלת שבטיפול בלחיצות בכפות הרגליים. לפי שיטה זו הרגליים וכפות הרגליים הן המפה שמשקפת לנו את איברי הגוף הפנימיים. באבחון אנחנו מקבלים את התמונה השלמה על מצב הגוף וכל לחיצה על נקודה מסוימת בכף הרגל משפיעה לטובה על תפקודו של כל איבר פנימי. כל טיפול בנקודה כזאת גם משפר את הזרימה במערכת הדם ובמטבוליזם שלנו וממריץ את הנעת האנרגיה של החיים. תוצאה ברורה נוספת היא התחושה הנעימה של רוגע ושחרור ממתחים ומלחצים, שגם הם אחראים ללא מעט תופעות לוואי קוסמטיות. ההרפיה של הגוף דרך הרגליים משפרת את הזרימה בכל תחום שהוא והתוצאה היא עור בריא וקורן יותר, שיער מלא חיים ושיפור כללי גם במראה החיצוני.

שיטת הטיפול הייחודית של שושי כרמי במכון רפא
שושי כרמי מציעה הרבה יותר מהרפלקסולוגיה שכולנו מכירים מקליניקות אחרות. לאחר שנים של התמחות, היא שילבה את הידע והניסיון שלה כרפלקסולוגית בכירה, פיתחה ושכללה אותם לשיטה שנוגעת גם בנפש, ושאותה היא מיישמת כיום ברפא. השיטה מאבחנת ורותמת את הכוח האישי של כל מטופל לצורך ריפוי בקצב שלו, תוך יצירת אמון הדדי ופתיחות שמביאה אותו להאמין גם בעצמו ולסמוך על מי שמוביל אותו לריפוי ולהישגים. העומק בטיפול הרפלקסולוגי מושג עם הזמן, צעד צעד תוך כדי שיחות וטיפול עד שמגיעים לתובנות הנפלאות שמביאות לפריצת הדרך המיוחלת.

בקליניקה גאים להיות חלק מההישג הכביר של כל מטופל בדרך שהוא עושה. שושי כרמי מעידה שהטיפולים המלווים בשיחות אף מעמיקים את הקשר בין המטופלים למטפלים, ושיתוף הפעולה הזה מניב תוצאות מרשימות בכל תחום. 

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: