הידיים בוערות

לפני יותר מ 16 שנים, החלטתי שאני עוזבת עבודה ושגרה בטוחה לטובת התשוקה והאהבה לתחום הרפלקסולוגיה. באותה התקופה הרגשתי שאני חייבת להעשיר את עצמי נפשית ורוחנית והגעתי להרצאה על רפלקסולוגיה. נשאבתי פנימה והבנתי מיד שמתחיל סיפור אהבה אמתי. 
באותה התקופה פחות או יותר עברתי חוויה אישית קשה בה חבר קרוב מאד נורה ונפצע קשה בפלג גוף תחתון. שראיתי אותו, הרגשתי שהידיים שלי בוערות ושאני חייבת לעזור לו. 
ללא כל ידע, ניסיון והשכלה בתחום, הרגשתי שאני מזרימה אנרגיה לכיוון הפציעות. לא הבנתי בדיוק מה קורה ומה באמת אני עושה אבל הבנתי שאני מסוגלת להעניק ולעזור מהמקום הכי עמוק בנפש. 

שתפתי חברה טובה בחוויה שעברתי והיא המליצה מאד לקחת קורס רייקי המדבר באמת בכל הקשור בטיפול ובזרימה של אנרגיה. בסיום קורס של שלושה ימים, הרגשתי שזה עדיין לא מספיק ושאני חייבת עוד ידע כדי להבין יותר ולהסביר לעצמי את התהליך אותו אני עוברת. נחשפתי לרפלקסולוגיה, לאנטומיה של הגוף ולכל העולם של הרפואה המשלימה. הבנתי בשלב זה, שמעבר לטיפולים, מדובר באורך חיים. הבנתי שגוף ונפש עובדים ומפרים אחד את השני. הבנתי שצריך ללמוד איזה סיפור הגוף מעביר לנו כדי להבין את מקור הכאב ולדעת כיצד לטפל.

אחרי לימודי הרפלקסולוגיה השתלבתי בעבודה במכבי למשך חמש שנים. יום אחד הרגשתי שאני באפיסת כוחות ושאני לא מסוגלת לעמוד יותר על הרגליים. נאלצתי לעזוב את העבודה. לאחר בדיקה ואבחון רפואי, מצאו שאני סובלת מגוש בראש הלבלב. הייתי הרבה זמן בבית, היה לי קשה מאד לתפקד ויחד עם זאת הבנתי שאני לא יכולה לזנוח ועצור את התשוקה לתחום הטיפול. למרות מצבי האישי, היה לי הכי חשוב להמשיך לטפל ולעזור לאנשים. החלטתי ללמוד קוסמטיקה מה שהחזיר אותי והרים אותי מחדש לתפקוד מלא. לאחר תקופה של עבודה מהבית קבלתי הצעה לעבוד כרפלקסולוגית בסניף של קופת חולים לאומית. רכשתי המון ידע וניסיון ובשלב מסוים הבנתי שאני צריכה לצאת ולמצוא מקום משלי. במשך תקופה, חלקתי מקום יחד עם ספר ויום אחד נודע לי שהמקום לידו ששייך לעסק משפתי כבר למעלה משלושים שנה, מתפנה ושהם מחפשים שוכר. בין אם מדובר בצרוף מקרים ובאות ובין אם לא, זאת כמובן הייתה הזדמנות מדהימה שאי אפשר היה לוותר עליה. המקום התפנה ומאז אני נמצאת שם. אין ספק שמדובר בסגירת מעגל בו היו תהליכים לא פשוטים ומאד מאתגרים וכמובן התגשמות של חלום אליו התשוקה שלי כוונה אותי. 

שלכם,
שושי כרמי

לתיאום טיפול, מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אלייך בהקדם: